Jak przedłużyć stosunek nawet o 20 minut?

jakprzedluzycstosunekJak wynika z przeprowadzonych testów – ponad 70 % mężczyzn choć raz w swoim życiu doświadczyło problemu związanego z przedwczesnym wytryskiem. Z kolei 20-30 % panów zmaga się regularnie z przedwczesną ejakulacją. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci ograniczyć ten problem i przedłużyć stosunek z partnerką nawet o 20 minut!

 1. Uprawiaj seks regularnie

Częsta aktywność seksualna pozwala znacznie obniżyć ryzyko związane z przedwczesnym wytryskiem. Im dłuższe przerwy we współżyciu, tym większe prawdopodobieństwo problemów.

 1. Używaj prezerwatywy

Metoda ta pozwoli Ci zmniejszyć odczuwalne doznania podczas seksu i wydłuży stosunek. Możesz również zastosować specjalne prezerwatywy, które mają na celu zapewnić długotrwałą przyjemność dla Ciebie jak i dla partnerki.

 1. Dobierz odpowiednią pozycję seksualną

Pozwól swojej partnerce przejąć inicjatywę w łóżku – pozwoli to na wydłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku.

 1. Ćwicz podczas masturbacji

Masturbując się ćwicz proces opóźnienia wytrysku – zaprzestań, gdy tylko poczujesz, że zbliżasz się do końca. Poczekaj chwilę i ponów onanizację i tak kilkukrotnie. Takie ćwiczenia powinny być wykonywane regularnie!

 1. Ćwicz mięśnie kegla

Mięśnie kegla znajdują się w okolicach prostaty. Najprostszym sposobem, aby je ćwiczyć jest wstrzymywanie strumienia moczu.

 1. Zastosuj specjalny żel znieczulający

Na rynku można dostać specjalne preparaty do znieczulania miejscowego, które przeznaczone są właśnie dla mężczyzn w celu opóźnienia momentu ejakulacji.

 1. Zastosuj specjalne preparaty

Można również zastosować specjalne tabletki, które mają za zadanie wzmocnić erekcję oraz właśnie przedłużyć sprawność seksualną i stosunek. Niektóre tabletki stosuje się codziennie, inne z kolei na godzinę przed stosunkiem. Większość opiera się na naturalnych składnikach więc są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne w stosowaniu.

 1. Zastosuj ćwiczenia relaksacyjne

Coraz więcej przypadków przedwczesnego wytrysku występuje na tle psychicznym, dlatego też przed stosunkiem warto skupić się na ćwiczeniach relaksacyjnych, które można wykonywać wspólnie z partnerką i potraktować to jako grę wstępną.

 1. Porozmawiaj ze swoją partnerką

Jeśli Twoje problemy zaburzenia erekcji wynikają z przyczyn psychologicznych (stres, kłopoty, brak pewności siebie), to wtedy warto jest szczerze porozmawiać o problemach i obawach ze swoją partnerką – często taka rozmowa zbliża partnerów i pomaga powrócić na właściwy tor w seksie.

 1. Masturbuj się przed seksem

Masturbacja wykonywana na około 2 godziny przed planowanym stosunkiem skutecznie rozładuje napięcie seksualne a także pomoże zachować kontrolę podczas współżycia z partnerką.

 1. Zastosuj inne sposoby zaspokajania kobiety

Oczywiście najpierw powinieneś zastosować wszystkie powyższe metody na przedłużenie stosunku, ale równocześnie musisz mieć także jakieś alternatywne rozwiązanie, w razie gdyby mimo starania pojawił się przedwczesny wytrysk. Wtedy pamiętaj, że możesz zaspokoić swoją partnerkę w inny sposób – warto też opanować inne techniki i zaskoczyć swoją kobietę.