Braveran zebrane opinie z forum

Preparat na potencję Braveran wywołał niezłe zamieszanie na rynku produktów mających na celu poprawę seksualności u mężczyzn. Producent obiecał wiele w swoich reklamach telewizyjnych, dzięki którym właśnie te tabletki stały się tak popularne, ale jak się okazuje skuteczność produktu niestety jest znikoma. Wystarczy przejrzeć opinie dostępne na forach internetowych. Zebraliśmy kilka z nich i zaprezentowaliśmy je poniżej.

Braveran opinie

„Gdy tylko zobaczyłem reklamę Braveranu postanowiłem go kupić z nadzieją, że pomoże mi w moich problemach z zaburzeniami erekcji. Niestety po dwóch opakowaniach muszę stwierdzić, że produkt nie działa. Kasa wydana w błoto!”

„Mam dopiero 25 lat i już musiałem szukać czegoś na potencję. Kolega polecił mi Braveran i zamiast zaspokojenia mojej dziewczyny, nabawiłem się tylko bólu głowy…”

„Kupiłem Braveran, bo słyszałem o nim pozytywne opinie. Niestety w moim przypadku się nie sprawdził – minimalny efekt, który wynikał raczej z mojego nastawienia niż z samego działania tych kapsułek. Nie polecam.”

„Stosowałem Braveran i w sumie było lepiej, chociaż spodziewałem się znacznie lepszych efektów za tą cenę. Faktycznie łatwiej było mi osiągnąć erekcję, ale nie utrzymała się zbyt długo więc raczej poszukam czegoś innego.”

„Nie stosujcie tych tabletek! Poczytajcie najpierw o skutkach ubocznych m.in. bóle i zawroty głowy. Ja nie polecam, tylko rozczarowałem siebie i moją żonę. Zero efektu.”

„Od dłuższego czasu szukałem jakiegoś preparatu na potencję. Wiek robi swoje niestety, ale nie miałem zamiaru rezygnować z walki o moją męskość, w końcu wraz z wiekiem ochota na seks wcale nie spada – mam wrażenie, że u mojej partnerki jest wręcz odwrotnie. Musiałem więc stanąć na wysokości zadania i znaleźć rozwiązanie mojego problemu. Byłem przekonany co do skuteczności Braveranu więc od razu kupiłem 3 opakowania. Po dwóch już zwątpiłem, ale wytrzymałem i po 3 opakowaniach muszę stwierdzić, że te wszystkie zapewnienia producenta to tylko pic na wodę! Efektów brak, żadnej poprawy. Trudno, muszę udać się do lekarza po jakieś tabletki na receptę.”

„Mi Braveran trochę pomógł, a trochę nie. Czułem, że mój penis może więcej i byłem w stanie osiągnąć erekcję, ale niestety nie trwała ona zbyt długo, a na tym najbardziej mi zależało, bo moja partnerka skarżyła się zawsze, że kończę tak szybko.”